Vi fixar dina Entreprenad och Lantbruksmaskiner

Kontakta oss gärna för referenser eller för att få reda på mer om våra tjänster.

Vinbäcksleden 14

732 49 Arboga

Fredrik Lindén

VD/Ägare

Tel: 070-676 23 88

Mail: fredrik@rfmaskin.se 

Rikard Persson

VD/Ägare

Tel: 070-321 74 90

Mail: rikard@rfmaskin.se

Anders Johansson

Säljare

Tel: 072-207 95 55

Mail: anders@rfmaskin.se

Helen Eriksson

Ekonomi

Tel: 072-587 72 00

Mail: helen@rfmaskin.se

Fredrik Persson

Innesäljare

Tel: 073-985 72 00

Mail: fredrik.persson@rfmaskin.se

Totte Norman

Innesäljare

Tel: 073-823 72 00

Mail: totte@rfmaskin.se

Leif Sahlqvist

Verkstadschef

Tel: 076-535 72 00

Mail: leif@rfmaskin.se

Gretar Vesteinsson

Servicetekniker

Tel: 070-305 24 69

Mail: gretar@rfmaskin.se

Jonas Rithell

Servicetekniker

Tel: 070-676 02 16

Mail: jonas@rfmaskin.se

Edward Chan

Servicetekniker

Tel: 070-676 00 48

Mail: edward@rfmaskin.se

Andreas Donnerstrannd

Servicetekniker

Tel: 076-841 72 00 

Mail: andreas@rfmaskin.se

Christer Eriksson

Servicetekniker

Tel: 072-220 55 66

Mail: christer@rfmaskin.se

Mikael Fredriksson

Servicetekniker

Tel: 072-254 55 66

Mail: mikael@rfmaskin.se

Arne Johansson

Servicetekniker

Tel: 0589-172 00


Thomas Gunnarsson

Servicetekniker

Tel: 0589-172 00


Namn Efternamn

Befattning

Tel: 070-222 22 22

Mail: mail@adress.se

Namn Efternamn

Befattning

Tel: 070-222 22 22

Mail: mail@adress.se

Kontakta oss!